Smart Laser Fiber 2D MINI 30W
0
Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. Większość naszych produktów możesz w ciągu 14 dni zwrócić bez podania przyczyny. (Zwroty nie dotyczą towarów używanych.)
Opis
Nabiurkowy system Smart Laser Fiber 2D MINI 30W to najbardziej zaawansowany technologicznie system pozwalający na szybkie, precyzyjne, trwałe, powtarzalne grawerowanie czy znakowanie metali, metali powlekanych, metali anodowanych, aluminium i metali szlachetnych oraz niektórych plastików czy skór, Eko skór i papierów.
ZNAKOWARKA LASEROWA FIBER 2D MINI,
Grawerowanie i znakowanie jest w branży jubilerskiej i reklamowej coraz bardziej powszechnym procesem technologicznym. Łatwość pozycjonowania, mocowania i wycinania blachy Ag i Au otwiera możliwości wytwarzania personalizowanych gadżetów, biżuterii itp. Niezawodność i precyzja, aż przez 100 000 godzin pracy urządzenia.
CECHY
- Moc 30W
- Kompaktowa obudowa.
- 100 000 godzin pracy.
- Pole pracy od 70 x 70mm do 175 x 175mm.
- Laser chłodzony powietrzem.
- Niski pobór mocy.
- Połączenie z komputerem za pomocą kabla USB.
- Intuicyjne oprogramowanie EzCad w języku polskim.
ZALETY
- Proste intuicyjne oprogramowanie.
- Brak elementów eksploatacyjnych.
- Duża wydajność.
- Bezpieczeństwo użytkowania.
- Możliwość rozbudowy i automatyzacji.
- Łatwość użytkowania.
- Precyzyjny grawer niezależnie od skomplikowania wzoru.
DANE TECHNICZNE
| FIBER MINI 2D - 20W | |
|---|---|
| Długość fali | 1064 nm |
| Zakres mocy | 10 - 100% |
| Zakres częstotliwości | 20 - 80 KHz |
| Głębokość grawerowania liniowego | 0,01 - 2,0 mm |
| Minimalna wielkość punktu | 0,01 nm |
| Minimalna wielkość czcionki | 0,1 mm |
| Powtarzalność | ok. 0,002 mm |
| Maksymalna prędkość znakowania | 5000 mm/s |
| Obsługiwane formaty plików | PLT, DXF, CDR, AI, DWG itp. |
| Oprogramowanie | EzCAD w języku polskim |
| Standardowe pole robocze | 112 x 112 mm |
| Próba mocy | poniżej 500W |
| Przyłącze elektryczne | 230 ±10% / 50 Hz / 4A |
| Chłodzenie | Powietrzne |
| Komunikacja z komputerem | USB |
| Żywotność lasera | 100 000 godzin |
| Wymiary | 320 x 490 x 660 mm |
| Waga | ok. 35 kg. |


