Darmowa dostawa powyżej 499 zł
do kasy suma: 0,00 zł
O firmie

Hurtownia GRANIT powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie branży na kompleksowe zaopatrzenie pracowni, zakładów produkcyjnych oraz sklepów jubilerskich. Posiadamy w naszej ofercie szeroką gamę artykułów niezbędnych do sprawnego funkcjonowania firm produkujących oraz sprzedających biżuterię na każdym etapie ich działalności.
Długoletnia obecność na rynku sprawia, iż jesteśmy stabilną i silnie ukierunkowaną na potrzeby klientów firmą, a ścisła współpraca z producentami w Polsce i za granicą pozwala nam oferować naprawdę atrakcyjne ceny, a stali odbiorcy mogą liczyć na dodatkowe rabaty.

Naszymi dostawcami są przodujący producenci:

- maszyn i narzędzi: AVALON, ARGENTA, OLIMPIA, RODENT, INTER-DIAMENT oraz Heimerle+Meule (Niemcy), Rapidshape (Niemcy), Riacetech (Włochy)

- środków produkcji: CERTUS (gipsy odlewnicze, woski), GRS (gipsy odlewnicze, woski), MENZERNA (pasty polerskie), DREHER (media polerskie, kształtki i płyny wspomagające), UNISIDA (media polerskie, kształtki i płyny wspomagające), CONNOISSEURS (środki do czyszczenia), CASTALDO (gumy i woski), LEGOR (ligury)

- elektronarzędzi PROXXON

- półfabrykatów SiS (Polska), W.R.COBB Company, dawniej BALLOU (USA), FAOR (Włochy)

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem kryształów firmy PRECIOSA.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl