Smart Laser Fiber 2D 50W
0
Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. Większość naszych produktów możesz w ciągu 14 dni zwrócić bez podania przyczyny. (Zwroty nie dotyczą towarów używanych.)
Opis
ZNAKOWARKA LASEROWA FIBER 2D, 50W
Laser światłowodowy o długości fali 1064 nm przeznaczony jest do precyzyjnego znakowania, grawerowania. różnorodnych materiałów. Urządzenie oferuje regulację mocy w zakresie 10–100% oraz częstotliwość pracy od 20 do 80 kHz, co umożliwia dostosowanie parametrów do konkretnych zastosowań. Laser obsługuje popularne formaty plików (PLT, DXF, CDR, AI, DWG) i współpracuje z oprogramowaniem EzCAD w języku polskim.
CECHY
- Moc 50W
- Kompaktowa obudowa.
- 100 000 godzin pracy.
- Pole pracy od 70 x 70mm do 300 x 300mm.
- Laser chłodzony powietrzem.
- Możliwość grawerowania różnych produktów i wielu metali.
- Połączenie z komputerem za pomocą kabla USB.
- Mały pobór mocy.
ZALETY
- Proste intuicyjne oprogramowanie.
- Brak elementów eksploatacyjnych.
- Duża wydajność.
- Bezpieczeństwo użytkowania.
- Możliwość rozbudowy i automatyzacji.
- Łatwość użytkowania.
- Precyzyjny grawer niezależnie od skomplikowania wzoru.
DANE TECHNICZNE
| FIBER 2D - 50W | |
|---|---|
| Długość fali | 1064 nm |
| Zakres mocy | 10 - 100% |
| Zakres częstotliwości | 20 - 80 KHz |
| Głębokość grawerowania liniowego | 0,01 - 2,0 mm |
| Minimalna wielkość punktu | 0,01 nm |
| Minimalna wielkość czcionki | 0,1 mm |
| Powtarzalność | ok. 0,002 mm |
| Maksymalna prędkość znakowania | 5000 mm/s |
| Obsługiwane formaty plików | PLT, DXF, CDR, AI, DWG itp. |
| Oprogramowanie | EzCAD w języku polskim |
| Standardowe pole robocze | 112 x 112 mm |
| Próba mocy | poniżej 500W |
| Przyłącze elektryczne | 230 ±10% / 50 Hz / 4A |
| Chłodzenie | Powietrzne |
| Komunikacja z komputerem | USB |
| Żywotność lasera | 100 000 godzin |
| Wymiary | 210 x 740 x 560 mm |
| Waga | 45 kg. |
| Cięcie metali o grubości | 1,0 mm |


