Smart Laser Fiber 2D 30W
0
Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. Większość naszych produktów możesz w ciągu 14 dni zwrócić bez podania przyczyny. (Zwroty nie dotyczą towarów używanych.)
Opis
Smart Laser Fiber 2D 30W to najbardziej zaawansowany technologicznie system pozwalający na szybkie, precyzyjne, trwałe, powtarzalne grawerowanie czy znakowanie metali, metali powlekanych, metali anodowanych, aluminium i metali szlachetnych oraz niektórych plastików czy skór, Eko skór i papierów.
ZNAKOWARKA LASEROWA FIBER 2D, 30W
Laser światłowodowy o długości fali 1064 nm przeznaczony jest do precyzyjnego znakowania, grawerowania. różnorodnych materiałów. Urządzenie oferuje regulację mocy w zakresie 10–100% oraz częstotliwość pracy od 20 do 80 kHz, co umożliwia dostosowanie parametrów do konkretnych zastosowań. Laser obsługuje popularne formaty plików (PLT, DXF, CDR, AI, DWG) i współpracuje z oprogramowaniem EzCAD w języku polskim.
CECHY
- Moc 30W
- Kompaktowa obudowa.
- 100 000 godzin pracy.
- Pole pracy od 70 x 70mm do 300 x 300mm.
- Laser chłodzony powietrzem.
- Możliwość grawerowania różnych produktów i wielu metali.
- Połączenie z komputerem za pomocą kabla USB.
- Mały pobór mocy.
ZALETY
- Proste intuicyjne oprogramowanie.
- Brak elementów eksploatacyjnych.
- Duża wydajność.
- Bezpieczeństwo użytkowania.
- Możliwość rozbudowy i automatyzacji.
- Łatwość użytkowania.
- Precyzyjny grawer niezależnie od skomplikowania wzoru.
DANE TECHNICZNE
| FIBER 2D - 30W | |
|---|---|
| Długość fali | 1064 nm |
| Zakres mocy | 10 - 100% |
| Zakres częstotliwości | 20 - 80 KHz |
| Głębokość grawerowania liniowego | 0,01 - 2,0 mm |
| Minimalna wielkość punktu | 0,01 nm |
| Minimalna wielkość czcionki | 0,1 mm |
| Powtarzalność | ok. 0,002 mm |
| Maksymalna prędkość znakowania | 5000 mm/s |
| Obsługiwane formaty plików | PLT, DXF, CDR, AI, DWG itp. |
| Oprogramowanie | EzCAD w języku polskim |
| Standardowe pole robocze | 112 x 112 mm |
| Próba mocy | poniżej 500W |
| Przyłącze elektryczne | 230 ±10% / 50 Hz / 4A |
| Chłodzenie | Powietrzne |
| Komunikacja z komputerem | USB |
| Żywotność lasera | 100 000 godzin |
| Wymiary | 210 x 740 x 560 mm |
| Waga | 45 kg. |


