| APE800 | |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 220-230V/50-60Hz |
| Moc znamionowa: | 2400W |
| Temperatura maksymalna: | 800ºC |
| Liczba programów odlewniczych: | 2 |
| Liczba odcinków w programie: | 16 |
| Wymiary wew. komory: | 40x45x27cm |
| Wymiary zewnętrzne pieca: | 70x64x27cm |
| Masa: | 43kg |
Burnout furnace APE800 ARGENTA
Buy and check it easy at home. You can return most of our products within 14 days without giving any reason. (Refunds do not apply to used goods.)
Description
Piec służy do wygrzewania kuwet odlewniczych w programie określonym przez producentów mas odlewniczych. Izolacja termiczna wykonana jest z ekologicznego włókna glinokrzemianowego. Piec wyposażony jest fabrycznie w programator, zapewniający realizację dwóch różnych programów, po szesnaście cykli każdy, z możliwością nastawy temperatury cyklu, czasu jego trwania oraz przyrostu temperatury w czasie. Istnieje możliwość załączenia programu odlewniczego z opóźnieniem.
Fabrycznie, na pierwszym programie, piec ustawiony ma popularny, 12-godzinny program wygrzewania.
Program sterownika zapewnia również realizację programu wg wpisanych założeń, nawet przy zaniku i ponownym załączeniu napięcia zasilającego.

