| APE1000 | |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 380-400V/50-60Hz |
| Moc znamionowa: | 1500W |
| Temperatura maksymalna: | 1000ºC |
| Liczba programów odlewniczych: | 2 |
| Liczba odcinków w programie: | 16 |
| Wymiary wew. komory: | fi 12x20cm |
| Wymiary zewnętrzne pieca: | 26x40x67cm |
| Masa: | 21kg |
Burnout furnace APE1000 ARGENTA
Buy and check it easy at home. You can return most of our products within 14 days without giving any reason. (Refunds do not apply to used goods.)
Description
Piec służy do wygrzewania kuwet odlewniczych w programie określonym przez producentów mas odlewniczych, przy zastosowaniu tradycyjnego wosku jubilerskiego, jak również polimerów stosowanych w drukarkach 3D.

