Darmowa dostawa powyżej 499 zł
do kasy suma: 0,00 zł

Spektrometr Gold Analyzer XRA2000

Kod produktu: 2894
Producent: INNY
Ocena: 0
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 34 538,40 zł 34538.40
Cena netto: 28 080,00 zł
ilość szt.
zapytaj o produkt

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. Większość naszych produktów możesz w ciągu 14 dni zwrócić bez podania przyczyny. (Zwroty nie dotyczą towarów używanych.)

Opis

Spektrometr XRF Gold Analyzer XRA2000 - urządzenie używane
Wideo:
XRF Gold Analyzer jest szeroko stosowany do analizy czystości, autentyczności i grubości metali szlachetnych.
XRF Gold Analyzer może dokładnie analizować czystość czterech metali szlachetnych: złota, srebra, platyny i palladu.

Może również sprawdzić, jakiego rodzaju jest to metal (z wyjątkiem Au, Ag, Pt, Pd, których nie można zbadać pod kątem czystości metalu).

Cały proces wymaga jedynie umieszczenia metalu szlachetnego w obszarze testowym.

Co możemy zrobić za pomocą tego urządzenia?
1. Analiza czystości złota, srebra, platyny, palladu

XRF Gold Testing Machine, X Ray Gold Analyzer for Gold / Silver / Platinum / Palladium Jewelry Testing

2. Analiza rodzajów metali (z wyłączeniem testu czystości)

XRF Gold Testing Machine, X Ray Gold Analyzer for Gold / Silver / Platinum / Palladium Jewelry Testing

3. Badanie grubości powłoki metalicznej

XRF Gold Testing Machine, X Ray Gold Analyzer for Gold / Silver / Platinum / Palladium Jewelry Testing

Parametry:

Funkcje i zalety:

1. All-in-one, dostęp bezprzewodowy: urządzenie i komputer sterujący są połączone razem, co jest proste i zwięzłe. Jego kompaktowa, przenośna, zajmująca niewiele miejsca, opływowa konstrukcja korpusu o wysokiej jakości sprawia, że jest to doskonała wartość w przypadku długiego użytkowania i niewielkiej konserwacji. Obsługa Wi-Fi umożliwia nam wygodne zdalne sterowanie.
2. Dokładne (wyniki analizy zbliżone do wyników testu ogniowego): Wykorzystanie unikalnej technologii optycznej i metody obliczeniowej w celu zapewnienia wyników analizy zbliżonych do wyników testu ogniowego. Zakres tolerancji analitycznej wynosi od 0,01% do 0,3%.
3. Wielopoziomowa ochrona przed promieniowaniem rentgenowskim: zastosowanie unikalnej konstrukcji w celu całkowitego uszczelnienia promieni rentgenowskich w komorze, zapewniając bezpieczeństwo operatorów. Istnieją wielopoziomowe systemy bezpieczeństwa.
- Lampa rentgenowska o bardzo niskiej mocy
- Całkowicie zamknięte metalowe pudełko
- Automatyczne wyłączanie promieniowania rentgenowskiego
- Wewnętrzna osłona ze stopniowaną konstrukcją i tak dalej
4. Interfejs USB i zasilacz 12 V DC: Bardzo wygodne jest podłączenie urządzeń zewnętrznych z interfejsem USB, takich jak drukarka, klawiatura i mysz. Można go ładować za pomocą zasilacza samochodowego i akumulatora. Jest dostępny do użytku na zewnątrz.
5. Całkowicie inteligentna analiza: operacja jest bardzo prosta. I nie wymaga od operatora posiadania profesjonalnej wiedzy. Operator musi tylko umieścić próbkę w oknie pomiaru i kliknąć „początek pomiaru” bez wybierania krzywej roboczej lub metody obliczania. Następnie inteligentny system analityczny automatycznie zgłosi czystość próbki.
6. Mniej standardowych próbek do kalibracji: Wszystkie analizatory XRF wymagają określonej ilości standardowych próbek do kalibracji, aby zapewnić dokładną analizę. Nasz analizator potrzebuje tylko kilku próbek do kalibracji i daje doskonałe wyniki zbliżone do testu ogniowego.
7. Brak ograniczeń co do rozmiaru i kształtu próbek: Dzięki małej plamce promieniowania rentgenowskiego może badać próbki o różnej wielkości i kształcie, nawet jeśli próbka jest szpilką. Zapewnia również średnią funkcję, dzięki czemu klienci mogą łatwo uzyskać wyniki dużej próbki, takie jak sztabka złota.
8. Unikalny system ochrony części: Posiadanie unikalnej technologii chroniącej ważne części i przedłużającej ich żywotność.
9. Szybka analiza: uzyskanie dokładnych wyników zajmuje tylko kilka sekund.
10. Widoczne: w analizatorze znajduje się kamera, dzięki czemu klienci mogą zobaczyć pozycję plamki rentgenowskiej z ekranu komputera. Łatwo jest wydrukować raport ze zdjęciem punktu analizy.
11. Innowacyjne pomysły: Wiele innowacyjnych pomysłów jest zintegrowanych ze sprzętem i oprogramowaniem, więc mamy wiele funkcji użytkowych, aby sprostać różnym wymaganiom klientów.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl